вторник, 3 април 2012 г.

Система за стъклен парапет - продължение




 СИСТЕМА - СКРИТ МОНТАЖ 



ЕЛЕГАНТНА СЕРИЯ ПАРАПЕТИ СА50
Това е система с алуминиеви профили, идеална за изграждане на стъклен парапет скрит монтаж с помощта на специални сглобки. Системата се изпълнява със стъкла с дебелина 16 мм и с височина 1000 милиметра (защитно стъкло - триплекс, кантирано от всички страни). Сглобките са покрити от овални алуминиеви капачки, които позволяват лесна смяна на стъклата, в случай на ремонт, без да се поврежда системата или пода, където е монтиран парапета.

Това е идеалното решение за парапети за балкони, парапети за стълби и за изграждане на помещения с високи архитектурни стандарти, предлагайки впечатляващ и функционален резултат с изглед без граници.

ПРЕДИМСТВА:

• Най-новият и най безопасен стъклен парапет
• Неограничен изглед
• Елегантен дизаин
• Супер лесна подръжка
• Стъклен парапет от ново поколение



ДЕТАЙЛИ



detail1
detail2



КОМПОНЕНТИ НА СИСТЕМАТА



vrazka1
vrazka2
vrazka3



ВЪНШНИ КАПАЦИ ЗА ПАРАПЕТА



kapak1
kapak2



КАПАЦИ ЗА ЗАВЪРШЕКА



kapak3



АКСЕСОАР ЗА СТРАНИЧНО ЗАХВАЩАНЕ НА РЪКОХВАТКАТА




aksesoar1

aksesoar2

aksesoar3

aksesoar4








1 коментар:

  1. «Когда я как владелец малого бизнеса в сложной ситуации подавал заявку на ссуду на покупку своего здания, обычные банки сказали, что не могут мне помочь. Кредитная фирма г-на Ли села со мной, выслушала мою ситуацию и решила, что я стоит рискнуть. Вот и мы, 5 лет спустя, и я только что продлил свой кредит еще на 7 лет. Я не смог бы купить свое здание без помощи ссуды от мистера Ли, и буду вечно в долгу перед ними за предоставленную у меня есть шанс, когда никто другой не сделает этого. "Вот контакт мистера Ли. Электронная почта: 247officedept@gmail.com Также в WhatsApp: + 1-989-394-3740 Так что я посоветую всем здесь, кто ищет ссуду, связаться с мистером Ли за помощью. ссудное финансирование.

    ОтговорИзтриване